info@be7proje.com
+90 312 285 66 08
+90 532 223 00 89

Hakkımızda


Biz ne yapıyoruz? İnandığımız her fikrin arkasından koşuyoruz. BE7 Proje olarak bizler, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik fikirleri hayata geçirerek işlerini kolaylaştırıyoruz.

2011 yılında Reklam ve Tanıtım alanında hizmet vermek için kurulan BE7 Proje, tanıtım ve reklam ihtiyaçlarınızı deneyimli tasarım ekibiyle karşılayan, temel hedefini müşteri memnuniyeti olarak belirleyip en iyi hizmeti vermek için işi sahiplenerek ve reklam ihtiyacını doğru belirleyerek en uygun çözümü sunan bir firmadır.

Sonraki dönemlerde müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda bünyesinde teknik destek ekibi oluşturarak teknik servis, bilgisayar yedek parkça satışı, onarımı konusunda destek hizmetler sağlamaya da başlamıştır.

Bununla birlikte müşterilerine iş istasyonları (Workstation), ticari otomasyon ve sistem kurulumları konusunda da çeşitli interaktif hizmetler sunmaya başlayan BE7 Proje Amerika menşeli BOXX Technologies markasının Türkiye dağıtıcısı oldu ve müşterilerine donanım ve network kurulumları ve 3D görselleştirme hizmetleri de sunmaya başladı.

2014 yılında bir proje olarak hayata geçen e-hidrolik.com e-ticaret sayfası ile farklı bir sektörde de bir ilk olmayı başaran BE7 Proje Hidrolik Ekipmanlarının satışını internet üzerinden yapmaya başladı.

Günümüzde müşterilerinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak üzere iki farklı alanda iki markanın Türkiye temsilciliğini alan BE7 Proje Hava İstasyonu cihazları için Amerika menşeli Columbia Weather Systems markası ve Aydınlatma Ekipmanı içinse 3E Led markasının Türkiye temsilciliklerini almıştır.

2016 yılında bünyesinde barındırdığı farklı sektörlerdeki yapılanma ile Reklam ve Tanıtım işleri için Sense Tanıtım markasını oluşturan BE7 Proje çalışmalarına hızla devam etmektedir.


Markalarımız