info@be7proje.com
+90 312 285 66 08
+90 532 223 00 89


Bir tasarım ancak biri onu kullandığı zaman bitmiş demektir.

Tanıtım ihtiyaçlarınızı, deneyimli tasarım ekibiyle karşılayan bir reklam ajansıdır.

Müşteri memnuniyeti; Müşterinin yanında olmak, en iyi hizmeti vermek, onunla beraber işi sahiplenmek ve doğru projeyi oluşturmak, reklam ihtiyacını doğru belirleyip en uygun çözümü sunmak.

Amacımız; Reklam ajansı olarak hizmet verdiğimiz markalarla beraber yol almak, ortak başarının bir parçası olmak, İnsanların hayatlarına yeni markalar , yeni detaylar eklemek, hayatın detaylarında kendimizi izlemek…

Ne Yapıyoruz?


  • Kurumsal Kimlik
  • Web Tasarım
  • Grafik Tasarım
  • 3D Modelleme

Reklam ve Tanıtım HizmetlerimizBir imge yalnızca bir marka bir tasarım, bir slogan ya da kolayca anımsanan bir resim değildir. Bir bireyin, kurumun, şirketin, ürünün ya da hizmetin kılı kırk yararak yapmış olduğu kişilik portresidir.

Başarılı bir marka imajının oluşturmanın ilk adımı markanın ismi ikincisi de kurumsal kimliğidir. Kurumsal kimlik, markanın kim olduğunu tasarımla somutlaştırır ve onu insanların beğenisine sunar. İyi bir kurumsal kimlik tasarımı, marka değerlerini, kişiliğini görsel bir bütünlük içinde dış dünyaya yansıtan tasarımdır.

Sense Tanıtım kurumsal tasarım sürecini; marka logosundan markaya ait olan tüm materyallere kadar tasarlar. Bu çalışmaların neticesinde ise markanın hedef kitle üzerindeki görsel algısı, istenilen standartlarda oluşturulur.


Basitleştirin. İyi bir tasarımın gücü basitliğindedir. Web alanının özünü tanımlamaya çalışın.

Sense Tanıtım olarak, web sitesini tasarlarken firmanın kurumsal kimliğine uygun, en son web tasarım teknikleri ve kodlamalarla arama motorları ile %100 uyumlu, kolay gezilebilen, amacına uygun içeriği doğru şekilde yansıtabilen, hem sade hem göz alıcı, web siteleri hazırlıyoruz.

Ekibimiz müşterilerimizin isteklerini dinleyerek, kurumsal kimliğine uyumlu, rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyacak, kaliteli şık gösterişli tasarımlar üreterek sitenizi internet üzerinde en iyi şekilde tanıtmanıza yardımcı olur...


Grafik, mantıksal sorunları çözmenin görsel yoludur.

Rekabetçi dünya piyasasında bir adım önde olmak için firmanızın görsel tasarımları sağlam temeller üzerine oturmalıdır. Görsel tasarımlarınıza vereceğiniz önem işinize verdiğiniz önemi göstermektedir. Doğru materyaller ile kurgulanmış tasarımlar müşterilerinize sizi en doğru şekilde anlatacaktır.

Bu noktada doğru tasarım, işini seven, işinize sizin açınızdan bakabilecek öngörüye sahip ve gelişen trendler ile paralellikte tasarım görüşünü her daim geliştiren bir reklam ajansı ile mümkün olacaktır. Tasarımdan baskı aşamasına kadar tüm süreci sizin adınıza yöneterek doğru işlere imza atıyoruz. Doğru yerdesiniz...


Konuya onu daha önce hiç görmemişsin gibi bak. Her yanıyla incele. Ana hatlarını ellerinle çiz ve kendini onunla doldur.

Ofisimizde projelerinizi ve çalışmalarınızı en etkili ve dikkat çekici şekillerde sunmanıza olanak veren gerçekçi ve yüksek kaliteli görseller hazırlıyoruz.

Mükemmel kalitede tasarımlar ve animasyonlar ile tüm çalışmalarınız için hızlı ve yaratıcı çözümler üretiyoruz. Taleplerinizi gerçekçi materyaller ve yaratıcı tasarımlarla birleştirerek mükemmel sonuçlar elde ediyoruz.